Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o Avonie - część 6
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-31, 16:16   #767
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Moim zdaniem podawanie progów opustowych na forum gdzie przecież są nie tylko konsultantki to średni pomysł. Nie musimy przecież podawać do 'publicznej wiadomości' ile zarabiamy na zamówieniach. To da zaraz podstawę dla klientek do upominania się o upusty. Tak samo z ofertami na katalog czy programami motywującymi. Jednak zgodzę się co do reklamacji i zwrotów - to może być przydatne
Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
oki doki tylko co do progów... nie wiem, może lepiej 'publicznie' tego nie oświadczać
już tyle razy na forum progi były podawane, że "zainteresowani" i tak do nich dotrą, poza tym ludzie ze wsząd są bombardowani propozycjami od avonu i na pewno mało kto nie wie jakie te progi są więc mnie się wydaje że nie ma co robić z tego takiej wielkiej tajemnicy..

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ostatnio sobie myślałam, że na stronie avonu brakuje mi różnych kodów potrzebnych do zamówienia - nie zawsze jak je składam mam przy sobie formularz zamówienia czy tą kartkę z kodami próbek etc., a w takich momentach by się przydał jakiś plik z tymi danymi na stronie. Chyba, że one są gdzieś dostępne tylko ja po prostu jeszcze nie wiem gdzie one są
ja zawsze skanuję formularz zamówień jak tylko dostaję i w wątku z katalogami wklejam linka do ściągnięcia formularza w pdfie a jak nie ja to ktoś inny na pewno też się znajdzie
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora