Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chorwacja - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 13:36   #282
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
seona wielkie dzieki za odpowiedź juz sie nie moge doczekac tego wyjazdu. w tej chwili z TZ jestesmy w Holandii i bedziemy tu pewnie tak do połowy maja wiec pewnie co przez net zarezerwujemy (z tej stronki co podałas) choc wiem, ze "tiu" ma tez swoją stronkę, rezerwowałas kiedys z niej nocleg??
Tak z TUI też jeździłam, ale rezerwowałam z biura podróży - w realu TUI ma naprawdę świetne hotele w swoich ofertach, tam nawet 2/3 gwiazdki to rewelacja! Mieszkałam kiedyś w 3 gwiazdkach, w następnym roku w 4 gwiazdkach i standard był taki sam
Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
Na tej stronce noclegi sa drogie po co przepłacac??
Poszukaj lepiej coś w necie albo na allegro
Jak się ma jakieś inne sprawdzone oferty czy sprzedawców na Allegro to oczywiście, że można gdzie indziej

Ja polecam Interhome bo sprawdzony i zaufany Powiem szczerze, boję się jeździć z takich malutkich biur podróży, (czy zamawiać nocleg przez Allegro), że takie biuro splajtuje i zostanę pozostowiona sama sobie, stracę pieniądze itp Już wolę dopłacić i jechać ze sprawdzonego biura
Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
Ja rok temu byłam w okolicach splitu, polecam miejscowość Omis (piasczysta plaza)
Tak, tak Omiś też suuuper Moi znajomi jeżdżą tam co roku.

Jednak jak dla mnie za daleko Do Dubrovnika też jeszcze nie dojechałam. Tam to może samolotem kiedyś się wybiorę, jak pozbędę się fobii przed lataniem
Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
A czy Pag to nie jest ta wyspa, ktora ma jako jedyna w Chorwacji piaszczyste plaze?
Tak, Pag to wyspa. Ja mieszkałam w Novalja. Ale tu akurat piaszczystych plaż nie było Za to widoki na tych kamienistych plażach
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2009-04-01 o 13:41 Powód: dopisek
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując