Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle do kosmetyków mineralnych
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-02, 08:26   #188
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Przyszło nasze wspólne zamówienie z coastal w tym moje 5 pędzelków, potem zedytuje post i dokleje linki (ewentualnie skopiuje do wątku coastalowego), pedzelki juz wyprane i wyschniete, i pierwsze próby za mną. Wzięłam:
wachlarz (Fan)- wydaje się ok, duży. miły a zarazem wystarczający sztywny, aby poradzic sobie z zadaniem czyli odgarnianiem "spadów" z twarzy
silver duo stippling brush - byłam pewna obaw, ponoć niektóre egzemplarze wręcz łysieją, mój tylko farbował na granatowo, ale utracił dosłownie pare włosków, duuuzy on jest, ale róż nakłada wybornie, chyba nawet z EDMowymi sie przeproszę (dziś nakładałam Cookie Sheet, dość ciemny i malinowy i wyszło dobrze jak nigdy), żałuję że nie wzięłam dwóch, bo myśle, że niezły byłby do pudru wykończeniowego
chisel mini - wzięłam z myślą o bardzo ciemnych cieniach nakładanych w kąciku oka, bo zwykle mi się za dużo nakładało, ten jest tak maluteńki, że chyba nie grozi mi to (jest mniejszy niż łepek od zapałki!!)
round crease różowy- minimalnie za duży i za miękki (giętki) ale zobaczymy jak sobie bedzie radził
round crease italiański - chyba zostanie moim ulubieńcem , dla mojego oka znacznie odpowiedniejszy niz pędzelki z EDM czy TBS oczne, ma odpowiedni kształt, niezbyt duży, jest zwarty i miare sztywny, ładnie wyprofilowany
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując