Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne LaurEss
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-02, 09:25   #173
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Wow, Dominko, gratulacje. Ja wlasnie dzisiaj to samo pomyslalam, tylko z EG w roli glownej mam juz dosc testowania, nie mam ochoty klasc probek na buzie, skoro z Roselyn jestem najbardziej zadowolona. Bede teraz szalec z cieniami i rozami - no moze jedynie tego tajemniczego Ethereala wyprobuje na zakonczenie...
Zostalo Ci moze cos z testow? mam sporo do zaoferowania
No to ja Ci też gratuluję, że znalazłaś swoją firmę Ja też już miałam dosyć testów, codziennie coś innego na twarzy i przyglądanie się przez cały dzień jak to to się zachowuje Niestety, ponieważ na próbki wydałam sporo kasy, zapobiegawczo ethereala wzięłam tylko jedną więc nie mam się czym podzielić. Jak przyjdzie mój pełen wymiar to Ci mogę odsypkę zrobić, ale uprzedzam, że to będzie Subtle Neutral. On jest dla mnie trochę za jasny, ale Radianty są trochę za ciemne więc postanowiłam się wycwanić i wzięłam dodatkowe dwie ciemne próbki do każdej formuły (fresh) i sobie domieszam troszkę. Mam nadzieję, ze mój manewr się powiedzie.
Lauress ma custom mixy, ale one nie wchodzą w Kit'a. W takim przypadku dwa podkłady kosztowałyby mnie 52$ co się już w ogóle nie opłaca więc tak postanowiłam to ominąć
Jeśli będziesz chciała odsypkę mojego miksika to daj znać na PW
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując