Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne LaurEss
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-02, 11:11   #174
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Oświadczam wszem i wobec, że kończę z kupowaniem próbek podkładów . Może jeszcze czasem skuszę się na cienie, pudry sypkie i primery, ale podkłady swoje znalazłam . Po próbach z Ethereal stwierdzam, że podkład jest świetny. Tak się przestraszyłam, że jest mocno kryjący, że kładłam naprawdę cieniutkie warstewki i wszystko się idealnie stopiło ze skórą, wytrzymało cały dzień, a z ich pudrem sypkim Finishing Touch to już w ogóle malina A ponieważ nie mogłam się zdecydować, to zamówiłam Kit'a za 45$ czyli dwa podkłady elemental i ethereal oraz puder FT, a na dniach składam jeszcze zamówienie na róż True Love (mała dywersyfikacja w celu zmylenia celników ) I na razie koniec .... chyba

A i leci do mnie Putty z Buff'd, bo ostatnio sobie o nim przypomniałam, wypróbowałam jeszcze raz i efekt był bardzo fajny więc wzięłam reffil bag i teraz będę miała zapas pudrów na 3 lata
normalnie padłam ze śmiechu nie wierzę w takie deklaracje mineraloholiczek - zawsze ktoś znajdzie jakieś nowe cudo do wypróbowania

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Wow, Dominko, gratulacje. Ja wlasnie dzisiaj to samo pomyslalam, tylko z EG w roli glownej mam juz dosc testowania, nie mam ochoty klasc probek na buzie, skoro z Roselyn jestem najbardziej zadowolona. Bede teraz szalec z cieniami i rozami - no moze jedynie tego tajemniczego Ethereala wyprobuje na zakonczenie...
Zostalo Ci moze cos z testow? mam sporo do zaoferowania
Ja w sumie tez mam faworyta - jeszcze co innego niż Wy, Lumiere kocham i już ale wiem że jeszcze czeka Dreamworld do przetestowania, i wciąż czekam na inne kolory z EGM w formule L&N
A z LaurEss Ethereal jest moim ulubieńcem

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-04-02 o 11:13
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując