Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Traumy zapachowe, czyli perfumy, które Was prześladują ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-17, 17:14   #71
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: traumy zapachowe, czyli perfumy, które Was prześladują ;)

Zdecydowanie Coll Water, to jest koszmar, nad koszmary, oczywiście znając moje szczęście ktoś mi go kiedyś podarował , myślałem, że pobije darczyńcę, podarowałem przyjacielowi, ale dostał zakaz wzywania przy mnie, następny „udany prezent” to Acqua di Gio, po nich też mi niedobrze, jednym słowem nie znoszę świeżych, ozonowych „zapaszków”, nie rozumie jak można chcieć pachnieć jak odświeżacz do wc ?
Za to przepadam za wszystkimi trumiennymi, ciężkimi zapachami, uwielbiam Angela, bardziej niż A`Mena, Shalymar to dla mnie arcydzieło, kocham Amarige, a pożądam Black Cashmere .
Z meskich posiadam same ciężkie, orientalne, ewentualnie słodkawe zapachy, jedynymi wyjątkami są Green Jeans Versace i Cologne Muglera.
Ból głowy u mnie powodują tez „zapachy z myszka”, ale głownie męskie, np. Boss no 1., klasyczny S. Dali.
Co do klasycznym, damskich śmierdzieli, takie Chanel 5 mi nie przeszkadza, ale nie przepadam.
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując