Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dialog
Wątek: dialog
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-18, 13:24   #209
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: dialog

oto odpowedźjaką dzis otrzymałam od admina, kiedy podjęłam z nim dyskusję nt nadmiernej ilości banów na naszym forum, co zresztą zapowiedziałam przed udaniem się na urlop.
Cytat:
Nie będę z Tobą więcej prowadzić dyskusji. Proszę innego moderatora o przejęcie tematu.
Dziękuję.
Chciałam tu wkleić całą dyskusję, żeby użytkownicy zobaczyli, jak admin rozmawia z moderatorem.
Uważam, ze zgoda szefowej nie była tu potrzebna - wszak w tym właśnie wątku - ileś tam postów wyżej sama Szefowa gwarantuje nam jawność...
Ja już sobie nie będę pozwalać na okłamywanie mnie, adminie, już wyczerpałeś kredyt zaufania u mnie i zapowiedziałam, że będe uważnie patrzeć. Więc patrzę. I Wy też patrzcie.

PS: całości nie wklejam; ponieważ admin widocznie ma jakieś powody by chcieć ukryć przebieg tej dyskusji i wyraźnie mnie przed tym powstrzymał. Uprzedzam, ze mam screeny.

Nie wiem więc jak dalej mogłabym byc moderatorem. Admin zadeklarował brak szacunku dla wszystkich użytkowników, dla moderatorów jak widzicie także. Nie wiem jak mogłabym sumiennie wywiązywać się z danego lekceważonym przez admina użytkownikom słowa, ze będę patrzeć, uważać, by takie sprawy jak ta, która dopiero się wydarzyła - nie zdarzały się ponownie.
Jak widzicie jednak - nic sie nie zmieniło i zapewne nie zmieni się nadal.
Żegnam Was z przykrością i smutkiem

Edytowane przez Pitipel
Czas edycji: 2006-01-18 o 13:26 Powód: literówki
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując