Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TŻa problem z "puszystą" dziewczyną
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-06, 11:44   #325
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: TŻa problem z "puszystą" dziewczyną

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Jasne, tylko ewidentnie ona NIE jest szczesliwa, i zwracam uwage po raz 62638938267373 ze autorowi w ogole nie chodzi o wage tylko o to JAK ONA SPEDZA CZAS uziemiajac tym samym jego.

Juz pisalismy 1939392 razy konstruktywne porady i sam autor pisal 27382razy co probowal z ta sytuacja zrobic (wyciagnac ja GDZIEKOLWIEK) i ze nic z tego.

Rozumiem ,ze wszystkei tu uzalajace sie nad ta dziewczyna uwazaja, ze ma ona prawo od tak BEZ ZANDEGO POWODU zmienic zycie swojego faceta o 180stopni. Bo tak. Bo ona jest taaakaaaa bieeeeedna i zdolowaaaana. A on ma to znosic i basta, on nie ma zadnych uczuc.

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------


A zeby bylo bardziej w temacie: autorze, podziwiam cie bardzo i powiem ci- marnujesz sie przy takiej lasce (sad but true my man). Radze ci sprobowac jeszcze pare razy ja zaciagnac do tego psychologa, moze nawet postepem. A jesli to nie podziala - rzuc ja. Moze wtedy sie ocknie, a przynajmniej przestanie ciagnac na dno i ciebie.

EDIT: na koniec chcialabym po raz koleny zwrocic uwage na fakt, ze mamy tu do czynienia z NASTOLATKA. Nastolatka, ktora nie musi sie martwic praktycznie o nic, o to czy ma gdzie spac, co jesc, co ma na siebie zalozyc, nie ma problemo w domu (jak mniemam autor by o nich wspomnial gdyby takowe byly). Takze raczej ma zycie bezproblemowe i nie ma w nim za bardzo powodow do traumy.......
I agree
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując