Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-06, 13:08   #3447
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Witam,
czy któraś z Was ma może porównanie pudru bambusowego (z jedwabiem lub bez) do dry-flo? Za wszystkie opinie będę wdzięczna

Swoje porownanie odniose do:

-krzemionka solo-nieco tepa ale swietnie matuje choc potrafi wysuszac wiec dla typowo suchyc cer nie polecam bardzo pyli i trzeba ostroznie ja aplikowac ale jest swietna baza pod pudry,bardzo dobrze spisuje sie na filtrach
-puder jedwabny solo-nadaje jedwabistosci,skora staje sie aksamitna,wygladzona-dobre matowienie i swietnie przedluza trwalosc makijazu.Nie zauwazylam aby przesuszal czy sciagal,co czasami dzieje sie przy uzyciu kaolinu lub krzemionki.

Puder bambusowy jest oparty na krzemionce i wlasciwie wszystkie uwagi dot.jej samej tycza sie takze pudru z BU.Jezeli dodamy jedwabiu puder bedzie mial bardziej przyjemna aplikacje i nie grozi Nam przesuszenie ale tak jak mowie to zalezy od cery.Mnie odpowiada puder bambusowy,swietnie matowi filtr i jednoczesnie przedluza trwalosc makijazu.Zostanie on na dlugo w moich zasobach choc lubie siegac tez po inne cuda

Uwazam,ze warto poznac te pudry i mysle,ze puder jedwabny Hauschki moze sie schowac a w moim prywatnym rankingu spada na szary koniec


Tonik PHA 6% spisuje sie rewelacyjnie,delikatnie oczyszcza,wygladza i widac ze skora zaczyna wygladac inaczej-uzylam go zaledwie kilka razy ale efekt jest widoczny Mam cere mieszana ale z tendencja do suchej i bardzo mi pasuje to,ze po jego uzyciu nie musze siegac po zaden dodatkowy nawilzacz-sam w sobie rewelacyjnie nawilza skore.Wiem,ze to dla niektorych moze byc atut ale i tez wada-bo wszystko zalezy od cery.

Mogwaica moge dolaczyc do paczki kilka probek hydrolatow mam migdalowy i rozany(damascena i stulistna) Poza tym oferuje odlewke toniku PHA 6% z ktorego jestem bardzo zadowolona a z masek dam Ci na wyprobowanie algowo zurawinowa Bielendy-chetna?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora