Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 22:33   #28
Jaco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 124
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

O nie nie moje drogie, ja z odszkodowania zrezygnować nie zamierzam, w skarbonce dno widać a jakoś sobie radzić trzeba . A Wam sugeruję do mazidlanych sklepów o dywidendy się zwrócić - należy Wam się jak nic za to kuszenie .

Mazidła napisały, że paczkę wysłały. W lodówce mam różę, malinę, żurawinę, migdał, pachnotkę i herbatę. Idzie jojoba, kokos, śliwka, konopie, mleczko migdałowe, mleczko owsiane, parę litrów hydrolarów i inne nawilżaczo-wspomagacze. Z BU leci olej monoi w prezencie od TŻ i po łapach się biję bo kusi jeszcze serum lemon, 3 rose (jest sens jak mam olej z róży piżmowej? Lepsze to serum w czymś będzie?) i olejek pomarańczowy. O ZSK już nic wspominać nie będę ale bez HA się nie obejdzie, konserwant kusi, liposomy Q10 się marzą a krem anty-age po nocach śni. I Wy mi karzecie z odszkodowania zrezygnować? Moooowy nie ma

Edytowane przez Jaco
Czas edycji: 2009-04-06 o 22:36
Jaco jest offline Zgłoś do moderatora