Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-07, 18:47   #374
Dreamerka
Rozeznanie
 
Avatar Dreamerka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczęśliwa właścicielka swojego kąta na najwspanialszym wizażowym wątku Nie planuję się wymeldować;)
Wiadomości: 616
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

hej Dziewczynki Moje Kochane ))

nieSmutna-
Asieńka ma rację- no zajeeee...fajnie, że tak fajnie ))) I ja Wam powiem jedną rzecz- dla mnie nieSmutna jest naprawdę kobietką do podziwiania Popatrzcie, jak sobie to dziewczę pięknie radzi Dostała po tyłcioszku, jak każda z nas, ale idzie na przód, napiera na to życie, nie dołuje się, wzrasta w siłę i pozwala dobrym rzeczom wpłynąć do jej serduszka I co najważniejsze- cieszy się z tego, co ma! A to taka wielka broń, wiecie? Jak się docenia to, co się ma, to nic nie jest w stanie nas złamać A na pewno nie na długo I to naprawdę cudowne, że jej się tak ułożyło, ja wciąż pamiętam moment, w którym ją poznałam...
Jesteś cudowna Beacia ***

A teraz słówko do Was wszystkich...Popatrzcie sobie na chwilkę wstecz, do momentu, w którym się wszystkie ze sobą styknęłyśmy...Kim byłyśmy wtedy...A kim jesteśmy teraz? Widzicie to wszystkie? Silne z nas kobietki, damy radę ze wszystkim

Asieńko!
Po pierwsze, to ja Ci muszę powiedzieć, że zauważam w Tobie zmianę...Jejciu, jaka to piękna zmiana Aż się nie mogę nadziwić No chodź, niech Cię uściskam, bo jestem z Ciebie taka dumna, że ojejciuniu ))) Asieńko Moja! Nie było Cię troszkę na forum, ale pojawiłaś się znów i te Twoje wypowiedzi są zupełnie inne, niż dotychczas...Nie mówisz co prawda o tym, co w serduszku, więc do końca nie wiem jak to wszystko wygląda...ale włąsnie! Przestałaś o nim mówić w każdym swoim poście Twoje wypowiedzi są znacznie bardziej pozytywne, jakieś takie radośniejsze, wyczuwam energię w Tobie I oby tak dalej, Asieńku ))

Nie wiem, czy to ta wiona, czy o co chodzi Może z nas po prostu straszne siłaczki są? Jestem z Was dumna, jestem z Was diabelnie dumna, cieszę się strasznie, że niektóre z Was są baaaaardzo szczęśliwe, inne znacznie bardziej spokojniejsze, jeszcze inne ubrane w optymizm No to jest cudowne, strasznie się cieszę Jejciu, niech to trwa i przybiera na sile Moje kochane dziewczyneczki ***

Aha! Asieńko!
co do tej rozmowy to daj znaka od razu, bo wiesz, ja mam poważne plany zdjąć to dziadostwo jutro, więc wolałabym jeszcze dziś zrobić z tego użytek, tak jak nasza nieSmutna zasugerowała ))) A tak poważnie- mam nadzieję, ze pokazałaś kto jest Sprite a kto Pragnienie ))) Trzymam cały czas kciukasy w Twej intencji, nawet te u stópek zwinęłam, a co ))

NieSmutna!
właśnie najbardziej przeraża mnie myśl, że obcasy pójdą w odstawkę :P Cholipka, ja jestem maniak buciany, nie wiem czy wiecie, ale no buty to moja pasja ;P Ale jajo jest tego typu, że wszystko na obcasie I własnie sobie postanowiłam, że jak mnie wypuszczą z objęć tego betonu, to ja pobiegnę po coś płaskiego No, a za obcasami będę tęsknić, achhhh Trzymajcie paluszki za mnie jutro, żeby się okazało, że jest już wszystko ok...Bo ja już dłużej nie wytrzymam tej bezczynności Mój wewnętrzny żywioł nie jest na to nastawiony

P.S czy moja wypowiedź nie jest chaotyczna?:P
__________________
Jeden krok w tył- dwa do przodu!
Dreamerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując