Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem:( ... jak sobie z tym radzic?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-08, 14:52   #9
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Problem:( ... jak sobie z tym radzic?

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Właśnie tez myślę, że w liceum to takie dziecinne zagrywki nie powinny mieć miejsca,a skoro już są to chyba autorka musiała im zaleźć jakoś za skórę
bo nie sądzę,żeby banda osiemnastolatków odwróciła się od niej w akcie solidarności z przyjaciółką
Cytat:
Napisane przez marta1210 Pokaż wiadomość
Co prawda w wieku 18 lat to aż śmieszne.....a nawet żałosne bo takie sytuacje to ja widziałam w gimnazjum, wystraczyło że jednej osobie coś nie przypasowało i już całe towarzystko koleżanek miało tą "ofiare" w nosie....Teraz wszyscy sie z tego śmieją, ale kiedyś to były tragedie dla takiej osoby i niepotrzebny stres.... Hmm ale w wieku 18 lat.... jakieś mało inteligentne te istoty...
heh, niekoniecznie. ja bym powiedziała, że takie sytuacje są na porządku dziennym. ba, u mnie w byłym już liceum, nie było klasy w której by do czegoś takiego nie było. po prostu podpadło się "grupie trzymającej władze" i kot umarł w butach. w moim przypadku, wystarczyło tylko, że miałam swoje zdanie i wystarczyło żebym miała załamanie nerwowe.
no ale cóż zrobić jak nam społeczeństwo chamieje, przecież wszystkich się nie rozstrzela dla dobra mniejszości :P
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując