Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak przytyć
Wątek: jak przytyć
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-11, 11:25   #5
PaulaSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 33
Dot.: jak przytyć

Cytat:
Napisane przez jenny1234 Pokaż wiadomość
hej. dziewczyny prosze o rade. nie wiem... jestem niska 165 cm i ważę 47 kg. jestem chuda, mam mały (a raczej zerowy ) biust i chude nogi. jak przytyć?? jak jest ciepło to wstydzę się wyjść na dwór bo wszyscy widzą mnie całą... wyjść na plażę - masakra.
póki co nie mam chłopaka ale nie wyobrażam sobie np zbliżenia bo mam taki kompleks na swoim punkcie, że szok.
kupuje push-upy, nie ma mowy o miniówce.. tylko same dłuższe spódnice i szersze spodnie.... jak przytyć.
może są jakieś ćwiczenia by nogi nabrały masy ciała??

pozdro
Hej,
Jest juz watek o przytyciu- "akcja tyjemy razem" czy jakos tak Znam twoj bol, bo mialam tak przez prawie cale swoje zycie- bylam strasznie chuda, wszystkie ciuchy na mnie wisialy i wtsydzilam sie wychodzic, zwlaszcza jak lato przychodzilo, przy 169cm wazylam 48 max 50kg( ale w wakacje 2008, ktore spedzialam w anglii przytylam 8-9kg i trzymam je dzielnie, wiec jest juz ok. mysle, ze jesli poszlabyc na silownie i pogadala z instruktorem- moglabys przytyc- z pewnoscia ulozylby ci diete i trening, ale nie osiagniesz tego w miesiac... Powodzenia i 3maj sie!
PaulaSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując