Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-14, 23:05   #3184
niwelca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Witam!!!
Problem z wypadającymi włosami zaczął sie u mnie jakies 10 lat temu na początku bagatelizowałam problem sądząc ze sa to przejsciowe problemy ale kiedy utrata włosów z pojedyńczych włosków zmienił się w garscie włósów wyrywane z każdym zagarnięciem ręki wpadłam w panikę!!!było tylko gorzej i gorzej!!! potem zaszłam w ciąże bla bla bla... i na krótko stan mojego fryzu jakby sie lekko poprawił aż przyszło karmienie dziecka i tutaj ....istny koszmar tego nawet nie można nazwac łysieniem !!! ogon myszy był chyba grubszy od mojego "kucyka" i...do sedna szukając ratunku w necie natknęłam się na specyfik o nazwie NISIM który niestety nie jest dost ępny w aptekach i kosztuje sporo ale przysięgam ze daje rezultaty. od listopada stosuję szampon ok.45zł i ekstrat stymulujący ok.160zł (smierdzi denaturatem ) na początku lipa!!! juz miałam przerwac b tyle kasiorki i zero rezultatu az tu nagle w lutym patrze na swoj gigantyczny przedziałek a ja mam na nim pełno 2cm włosków no i co najważniejsze włosy ZNAcznie przestały wypadac z mycia na mycie coraz mniej. naprawde polecam bo to jedyne co podziałało na moje włoski ...a dodam jeszcze ze w dalszym ciągu jestem obciążona wypadaniem bo moje dziecko wysysa ze mnie wszystkie siły witalne ale mój kochany nisim nawet z tym daje rade pozdrawiam i życze wszystkiego dobrego

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

aaa..wejdzcie sobie na strone www.nisim.pl i poczytajcie
niwelca jest offline Zgłoś do moderatora