Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 15:00   #3234
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja mam. na mnie efekt stosowania Etixilu i Antidralu byl identyczny, dlatego zrezygnowalam z drozszego E. na rzecz tanszego A. Antidral chyba bardziej smierdzi i lubi sie wylewac z kulki. ]
Dzięki. Jeżeli działanie takie same to super, zapach i wylewanie nie takie mi straszne Wydaje mi się, że A. będzie wydajniejszy? Po pierwszej aplikacji sprawuje się idealnie

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
pisalyscie o Tropical Orchid ice go miala i z tego co pamietam, pisala, ze efekt jest mocny, te rozowe paski dawaly taki malinowy odcien [ice popraw mnie, jesli cos przekrecilam ]. ja sama tez sie na ten kolur czaje, nawet niedawno mialam kliknac ale ktos mi go sprzatnal sprzed nosa
Właśnie szukam takiej malinki na wiosnę Chyba się skuszę

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ja też miałam Rzeczywiście jest taki malinowy, bardzo ładny odcień różu.
Myślisz, że mi by pasował ?
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość

A teraz uwaga uwaga będzie ogłoszenie

Kto chce malinowe masło TBS i maskę L'oreala Liss Ultime?
A Tobie co? Choraś ?

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Nie macałam ale widzę po fotkach, że to mój kolor mam radar Nie wiem tylko, jaką konsystencję/fakturę mają te róże - akurat tych paskowych nigdy na żywo nie oglądałam - może ktoś się podzieli wiedzą?
Mmmm... malinowy
Ja mam 2 paskowce, i jestem bardzo zadowolona Zizou idealnie je opisała, zgadzam się z jej opinią, jak dla mnie te róże są cudne

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
jezu jezu ... 13-sty dzień bez zakupów kosmetycznych .... juz ledwo daje rade
ale będe dzielna
Gratuluję i współczuję U mnie na odwrót - mam w planach spore zakupy Na swoje usprawiedliwienie mam to, co miałam dziś na zajęciach - im bardziej sobie czegoś/komuś zabraniamy tym bardziej nas kusi i bym więcej robimy. W myśl zasady nie będę się ograniczać , bo mi to wyjdzie na złe Chociaż moja koleżanka ostudziła dziś mój zapał mówiąc, że robiła tak ze słodyczami i jej nie wyszło
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora