Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-15, 17:55   #3191
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez niwelca Pokaż wiadomość
Jak nie chcesz to nie wierz ! Ja wiem jedno próbowałam bardzo wielu rzeczy które mogłyby choc troszke pomóvc moim włosom róznego rodzaju tabletek z witaminami masaże szampony ....ach niech strace nawet własnego moczu!!! i niccccc. Nisim to jedyny środek który mi pomógł przysięgam!!! z reszta poszperaj w necie ze to nie tylko moja opinia jest nawet strona chyba kanadyjska która sobie mozesz przetłumaczyc i tam jest full opinii...z reszta co ja sie tłumacze jak nie chcesz to nie kupuj twoja strataa link wysłałam ponieważ wczesniej kupowałam na allegro i było drożej o jakies 5 zł a bezpośrednio od importera wychodzi poprostu taniej ... ale z drugiej strony to Cie rozumiem bo jak ja byłam juz prawie łysa to też wkurzały mnie takie kryptoreklamy pozdrawiam
No rzeczywiście, strata ogromna...

Jak Ci Nisim pomógł, to świetnie, ale Twoja arogancka reakcja nadaje się do zgłoszenia do moderatora. Jeśli nie zauważyłaś, tutaj dziewczyny radzą sobie życzliwie i takich przemądrzałych osóbek nie potrzebujemy.

Miło, że sama zauważyłaś, że to kryptoreklama
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora