Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-17, 20:34   #22
mamaoli1979
Raczkowanie
 
Avatar mamaoli1979
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 126
Send a message via Skype™ to mamaoli1979
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Dobry wieczór dziewczyny
To już mój III wątek,sporo kg za mną i tu muszę zwrócić honor koleżance Ilonie, osiągając swoje wymarzone 55 kg obiektywnie stwierdziłam, że wyglądam jak anoreksja na urlopie i zdecydowałam się odrobinkę przybrać na wadze-oczywiście bez zbytnich szaleństw 2 kg więcej i jest ok
Kochane nawet nie wiecie jak się cieszę, że na Was trafiłam tyle cennych rad i właściwe ukierunkowanie moich myśli sprawiło, że osiągnęłam wymarzony cel, sposób odżywiania zainteresował znaczną część mojej rodzinki, nawet babcię hihi!! Teraz pozostaje mi utrzymać wagę, ale nie przejdę tak odważnie jak Effa na 3 fazę, teraz odzwyczajam sie od słodkiego przez tydzień na 1 fazie, a późnej przejdę grzecznie na 2- w moim przypadku mam problemy z wprowadzaniem węgli, mój rganizm jakoś dziwnie na nie reaguje-zobaczymy tym razem jak to będzie, badania, które porobiłam wykluczają moje podejrzenia.
Walka z pasztetem trwa, dzisiaj zaliczylam zlot-plotki z przyjaciółką mają nieopisaną moc
Teliku suknia piekna, traz pozostaje nam czekać na sądny dzień i ślubną sesję zdjęciową
Wiosna zawitała do nas i pierwsze zmiany mam tu na myśli życie Fru- życzę sobie i wszystkim samych pozytywnych zmian w naszym życiu
__________________
29.09.2012 I faza START!

mamaoli1979 jest offline Zgłoś do moderatora