Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marka, kreator perfum, których nie lubicie/nie znacie, bo nie chcecie poznać ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-18, 14:15   #126
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Marka, kreator perfum, których nie lubicie/nie znacie, bo nie chcecie poznać ;)

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Princesko, ja nie mówiłam o dziewczynach, tylko o dziewczynkach- dzieciach, naprawdę, bardzo trudno kupić ubranka inne niż różowe- jestem w temacie, oczywiście o wpływie Dody napisałam z przekąsem.
O gustach dorosłych nie dyskutuję, ale dzieci dopiero się kształtują, no szlag mnie trafia po ostatniej wizycie w Smyku, a potem poster z Dodą na całą chałupę, reklamującą Big Stara.
Paris Hilton- nie dotknęłabym nic, co firmuje, chociaż inne gwiazdy mogą kryć w sobie niespodzianki(Covet SJP)
A to przepraszam nie do konca zrozumialam ale co do tych rozowych ubranek to chyba tak jest od zawsze, moja mama jest chrzestna 3 letniej obecnie Amelki, a chlopak ma 4 letnia siostrzyczke i czasem, gdy zdarzalo mi sie byc z mama wlasna czy jego mama na zakupach i ogladaly one rzeczy dla nich to faktycznie wszystko bylo rozowe. Ale to chyba taka niepisana zasada panuje ze dziewczynka na rozowy a chlopczyk na niebiesko. Nawet gdy czasem ogladam rodzine zjecia z roznych chrztow czy innych okazji to dzieci od wielu wielu lat tak sa ubierane. Ja gdy bylam mala tez bylam bardzo rozowa Ale rodzice maja znajomych z 5 chyba letnia dziewczynka ktorej nigdy na rozowo nie ubrali, tylko zawsze jakies zielenie, brazy i inne tego typu kolory wiec chyba sie da choc na pewno z dosc sporym trudem
widze ze bardzo nie lubisz gwiaz-skandalistek
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując