Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle do kosmetyków mineralnych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-18, 19:03   #216
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Aga, to ja jeszcze słowko od siebie dorzucę
Black Deluxe Shadow to naprawdę ogromny pędzel jak na pędzle do powiek. Własciwie nadaje się tylko do nałożenia jednego cienia na całą powiekę, bo ciężko nim cokolwiek bardziej precyzyjnego zrobić. Ja najczęściej używam go, gdy chcę bardziej precyzyjnie nałożyć rozświetlacz na kości i tutaj spisuje się bez zarzutu.
o wiele bardziej u mnie sprawdza się Pink Oval Fluff Shadow w roli pędzla bazowego, bo fajnie chwyta cień i nakładanie metodą pac pac pac naprawdę wydobywa sporo koloru z cieni.
Natomiast Italian Badger to mój niezastąpiony do tej pory pędzel do zewnętrznego kącika. Na tyle niewielki, by precyzyjnie nałożyć cien w kąciku, ale jednocześnie wystarczająco duży by też rozetrzeć nim cień
Z kolei Chisel Detal Mini to naprawdę maleństwo, którego się już pozbyłam, bo w moim przypadku byl kompletnie zbędny
White Angled cały czas za mną chodzi, ale ostatnio i tak pokłóciłam się z kreskami, więc na razie sobie odpuścilam
Dla porównania wklejam zdjęcie pędzla Black Deluxe Shadow, Italian Badgera i Pink Oval Fluff plus pędzel Tapered Crease
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pedzle.jpg (93,9 KB, 333 załadowań)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-04-18 o 19:05
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując