Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-19, 10:22   #870
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1194680 1]Krótka relacja z nowości Avene...
Pojawiły się faktory SPF 30 (mleczko, krem i emulsja) - prawdopodobnie zastąpiły dotychczasowe SPF 20, bo tych w ogóle nie widziałam. Wszystkie filtry nie mają już zwykłych nakrętek, lecz zakończone są aplikatorami. Poza tym chyba pozmieniały się nieco składy... Kupiłam emulsję SPF 50+ i jej skład był inny - przde wszystkim pojawiły się trójglicerydy (dokładny skład wpiszę później).
Skusiłam się tylko na emulsję, chociaż miałam wielka ochotę jeszcze na mleczko dla dzieci SPF 50+, ale powstrzymałam się gdy uświadomiłam sobie, że w szafce mam jeszcze spore zapasy...[/quote]


Sklad sie przyda ale zerknij bo na PW Organzza podeslala mi z emulsji czy to ten?

Avene Very High Protection Emulsion SPF 50+

Skład:
Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), Ethylhexyl Methoxycinnamate,
Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Water, Butylene Glycol, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclomethicone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, PTFE, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, C20-22 Alkyl Phosphate, Polymethyl Methacrylate, C20-22 Alcohols, Caprylic/Capric Triglyceride, Chlorphenesin, Coco-Glucoside, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil (Cucurbita Pepo Seed Oil), Decyl Glucoside, Disodium EDTA, Fragrance (Parfum), Hydroxyethyl, Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Phenoxyethanol Polysorbate 60, Propyle Glycol, Sorbic ACID, Squalane, Titanium Dioxide, Tocopheryl Glucoside, Triethanolamine, Triethoxycaprylysilane, Trimethoxycaprylysilane, Xanthan Gum, Zic Oxide.

Jezeli tak to podaj prosze tylko pelna nazwe z linkiem -moze byc nawet z All zeby dla kazdego bylo wiadome czego szukac
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-04-19 o 11:37
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując