Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jedzenie z grzeczności
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-20, 12:43   #7
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: jedzenie z grzeczności

Mysle że Twój TŻ nie popełnił żadnego grzechu, że nie zjadł. On miał jeść z grzeczności, ale ona z grzeczności nie może go nie obgadywać z mama?

Nienawidze takiego czegoś jak jedzenie z grzeczności! Nienawidze jak ktoś coś we mnie wciska na siłe.
Staram się jeść zdrowo i raczej nie jadam białego pieczywa, tłustych mięs itp ale do kogokolwiek bym nie poszła to mimo, iż tłumacze jak jest to nie rozumie tegi nikt i wciskają na siłe, nie wiem może myślą że są wtedy bardziej gościnni?

Zresztą nie przepadam jeść u kogoś, ale mam też takie coś że nie u wszytskich zjem, nie jest to uzaleznione od pokrewieństwa związanego z daną osobą lub tego czy ją lubie czy nie..
Po prostu niektóre osoby wydają mi się niehigieniczne jeśli chodzi o robienie posiłków, może tak nie jest ale sprawiają takie wrażenie i za nic w świecie nie zjadłabym u nich nic co dotykali paluchami choćbym umierała z głodu.
Pozatym mam takiego fisia że nie zjem czegoś jak jest brzydko podane, wydaje mi się wtedy że jest niesmaczne.
Np lubie jak na kanapce ładnie ułożony jest ser wędlina ogórek, a nie tak jak się uda, albo sałatka czyms przyozdobiona..
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!

Edytowane przez wsiowy_gupek
Czas edycji: 2009-04-20 o 12:45
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując