Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-22, 21:31   #30
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

A ja może pierwszy raz, zmieszczę się na pierwszej stronie

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Dziewczynki, ja jutro mam 2 rozmowy w sprawie pracy ( a właściwie stażu) trzymajcie kciuki nie wie przypadkiem któraś z Was jak to jest z dotacją z UP na otwarcie firmy? ile trzeba być bezrobotnym?

Cytat:
Napisane przez Riana Pokaż wiadomość
jA TEZ MELDUJE SIE MIALAM DZIS MARATON PO SALONACH I JAK NARAZIE NICI!!!JUZ MOWIE DO MAMY ZE JAK SIE WKURZE TO PRZEDLUZE WLOSKI I ZAKRECE I ZEPNE I TYLEDZIEWCZYNKI A CO SADZICIE ZEBY PRZED WAMI DO KOSCIOLKA SZLI:CHLOPIEC-NIESIE OBRACZKI ZA DWIE PARY CHLOPIEC I DZIEWCZYNKA SYPIACE KWIATY A POTEM MY MLODZI
Mi się podoba ten pomysł ale ja bym chciała "parkę młodych" (dzieci), chłopiec z obrączkami, a dziewczynka mu towarzyszką.

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie bo zaczynam wariować
Czy ta szelka dobrze wygląda? Czy jest za szeroka?
Im bliżej ślubu, tym bardziej przyglądam się zdjęciom z przymiarek i już sama nie wiem czy suknia dobrze wygląda czy nie?
Tu na zdjęciu jest jeszcze nie przyszyta koronka (ale jak jest przyszyta to też wystaje aplikacja w niektórych miejscach).
Jeżeli szelka będzie cała pokryta koronką to bardzo ładnie to będzie wyglądać, bo teraz widać prześwity sukienki (ale domyślam się, że to przez to, że nie jest jeszcze doszyta)
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora