Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dla początkujących
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-23, 08:12   #23
fiotelowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Dot.: Dla początkujących

Sęk w tym kochana że tutaj niestety kursem trzeba sie wylegitymować aby uzyskać poradę. Mnie też rozśmieszają pytania idiotyczne zadawane np na kafeterii typu "Czy mogę na pomalowane paznokcie nałozyć żel i iść na solarium żeby mi sie on utwardził? Czy palce mi sie nie spalą?". Bo tak jak już powiedziałaś najpierw trzeba sie zapoznac z tematem dopiero potem zakupywać produkty. Ewentualnie przeczytac i zapytac o niejasności. Ale trzeba najpierw miec z czego czytać... Tutaj takiej pomocy nie ma...

Co do odpowiedzialności... Hm a co powiesz o pseudo kursa z płyty cd? Wiele osób z nich kozysta. Czy nadal uwazasz że nie wytłumaczyłabyś tego dobrze?? No napewno lepiej niz na tych kursach...

Ja tam tez do teg typu przeszkoleń sie nie rwę bo mimo iz naprawdę nie sa złe te moje paznokietki to jednak z wykonaniem niektórych rzeczy mimo iz znam dobrze teorię, mam problemy. Np. linia włosa wolnego brzegu- moze nie jest baardzo gruba ale odbiega od przepisowej grubosci trzech wizytówek...
Skromnośc skromnością kochana ale po dwóch latach przepracowanych w zawodzie- juz nie mówie o twoich 5- masz mozliwość zostac instruktorem.

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Smakusia ja wiem o co ci chodzi ale ty jak nikt inny powinnaś te dziewczyny zrozumieć. Stylizacja staje sie pasją po jakimś czasie zaczyna sie zazwyczaj od stopniowo wdrażanego zainteresowania. W moim przypadku zaczynało sie to już we wczesnym dziecistwie Kochałam maziać lakierami:P

Dajcie szansę tym dziewczynom na rozwój tego zainteresowania niech nie wydają tych tysięcy złotych na cos co moze się okazać tylko słomianym zapałem bo tak jak mówisz chcą byc tak naprawdę psychologie.

Ja robię pazurki w domu ale z swój los wiążę z kosmetyką, mam słabo znaną maturę z biologii i nie dostałam sie na kosmetologię ale własnie mam zamiar ja poprawić i z Gorzowskiego technikum medycznego chcę sie przeniesć na Kosmetologię do Poznania.

A teraz komunikat dla osób chcących się zając stylizacja dla kasy: STylizacja to nie jest żyła złota, czasem siedzicie nawet 5 godzin nad paznokciami a zarabiacie na tym grosze bo wiekszość pieniążków zarobionych przelewacie i tak na nowe produkty!

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

I to że mówię abyscie im dały szansę to nie jest kolejny genialny pomysł aby przycztały kilka krok po kroku i siup pakowanie w klientki. Niech popróbują na paluchach czy rączkach na wysiegniku, od czasu do czasu robiąc sobie.
fiotelowa jest offline Zgłoś do moderatora