Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - A co ty robisz dla TŻ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-23, 15:15   #79
bonobo
Przyczajenie
 
Avatar bonobo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Cytat:
Napisane przez anesthetize Pokaż wiadomość
nie obraź się, ale chyba Ci avatar nie pasuje do tego, co napisałaś
ja też spadłam z fotela bo nie wiem co ma komentarz do avatara :|

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez anesthetize Pokaż wiadomość
nie obraź się, ale chyba Ci avatar nie pasuje do tego, co napisałaś
Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja odpowiem,bo post jest chyba do mnie.

po pierwsze-napisałam swoją odpowiedź w formie żartu.
nie bedę dokładnie opisywac co robię,bo to nie twój interes.

po drugie-uważam,ze nie musze nic więcej robić ponad to,czym jest normalny związek.wątek jest o tym,jak dogadzac facetowi,a nie jaką jestem partnerką.wszystkie normalne rzeczy,które zostały tu opisane, uważam za zwykłe.

po trzecie,kazdy lubi co innego.swoim postem obraziłaś wszystkich,ktorzy nie są romantykami i nie czerpią głębi ze związku.
tak,jesteśmy prostymi ludźmi,ktorzy cenią sobie wolność,a nie mizianie w świetle księżyca.
nie czuję się zwierzęciem,tylko dlatego,że nie chodze do teatru,czy nie wzdycham do zdjęcia misia w portwelu.mój mąż jest podobny do mnie.

jako żona z 10-cio letnim starzem,wiem co jemu pasuje.znam jego marzenia,które staram się spełniać.pozwalam mu swobonie oddychać i żyć,jak lubi.tego samego oczekuje od niego.
czy jesteśmy szczęśliwi?
chyba tak,skoro zawsze wraca do domu,a ja na niego zawsze czekam.


EDIT-na koniec pozwoliłam sobie przejrzec twoje posty na wizazu i co dziwne ,w twoich słowach czai się podobny stosunek do moich słów ceniących odrębną wolność-oto cytat KLIK
ORAZ TEN TEKST,W KTóRYM OPISUJESZ WASZ SEX.Z TWOICH SłóW WYNIKA,żE NIE JEST ZWYłKY I PRZYWIAZUJESZ DUZA WAGE DO SEXU KLIK
1. Skoro napisałaś to w formie żartu to jaki jest w ogóle sens pisania czegokolwiek? Zapewne autorka postu była ciekawa i oczekiwała szczerości w Waszych odpowiedziach.

2. Skoro 'to nie mój interes' to czemu dalej rozpisujesz się n.t?

3. Nie napisałam, że jesteś czy czujesz się zwierzęciem, ale raczej to, że niektóre traktują tak swoich mężczyzn.

4. Owszem, przywiązuje dużą wagę do seksu, jak chyba każdy, ale przykro mi, że nie zrozumiałaś moich zamiarów we wcześniejszym poście
bonobo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując