Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe Panny Młode
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-23, 16:31   #423
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez poppppy Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Obserwuje, ze 30 maja jest najbardziej "oblegana" tu data.....
Czyli co, ja pierwsza? Nikt wiecej 9 maja?
Mi sie moja data bardzo podoba....bo to Dzien Zwyciestwa..i bardzo pasuje do naszej "historii"

Widze, ze wszyscy TZ'towie zostawiaja przygotowania swoim wybrankom
To chyba tak juz jest, ze to kobiety lubia planowac i zajmowac sie tymi wszystkimi drobiazgami...choc przez chwile myslalam, ze moj TZ podchodzi do tego wszystkiego z rezerwa dlatego, ze to jego 2 slub...Ale wychodzi na to, ze wiekszosc mezczyzn tak ma...
U nas z wszystkim tak jest, ze ja wymyslam, planuje, wyszukuje, zwykle podaje TZ kilka opcji do wyboru i wspolnie podejmujemy decyzje
Tak jest ze slubem, tak bylo z kupnem, wykonczeniem i urzadzeniem mieszkania itp
Organizujac cokolwiek czuje sie jak ryba w wodzie ;-)

ARISA, ANDZIAT - ja tez sie boje, ze bede ryczec podczas slubu

Co do tych przesadow...ja tez nie wierze w takie bzdury....Jedna moja znajoma na wiadomosc o dacie zapytala mnie czy nie wiem, ze "slub majowy to grob gotowy" No myslalam, ze umre ze smiechu.....I ogole to jak mozna komus cos takiego powiedziec

IWKA28 - a moze w ramach podziekowania i pamiatki jakies ladne Wasze zdjecie ze slubu z dolaczonym liscikiem....Tylko nie wiem czy takie podziekowanie "po czasie" ma sens
GIZELLA - u mnie, ze tak powiem panienski raczej skromny.....moja swiadkowa mieszka w innym miescie, tam gdzie moi rodzice, wiec jak bylam u nich w ubiegly weekend to po prostu wyszlysmy sobie w malym gronie do pubu i tyle.
Ja mam 2 dzieci , w zwiazku z tym male mozliwosci "szalenst"....wiec i takie wyjscie bylo dla mnie atrakcja
Dostalam od swiadkowej taki smieszny welon......czerwony z różkami

Harlemgirl, pewnie niedługo zacznie się tu wielkie odliczanie "trzydziestek"

Poppppy, ja też szaleństw na wieczorze za bardzo nie będę mieć, bo moja świadkowa nie jest raczej zabawową osobą. Wraz z przyjaciółkami jakiś wypadzik do pubu, czy coś z tym stylu, żeby poplotkować, poobgadywac naszych facetów itp.
A z tym wierszykiem majowy to fajne, śmieszne było. Myślę, że większość dziewczyn na forum, a na pewno w tym wątku nie wierzy, że ten miesiąc przyniesie im pecha. Ja osobiście uwielbiam maj (urodzilam sie 16.). Byle była ładna pogoda, a wszystkie pójdzie dobrze.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora