Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-23, 20:28   #207
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Ja od pewnego czasu namiętnie spisuję rejestracje samochodów stojących obok. Na 4 samochody w domu, 3 zostały poturbowane przez jakieś dupy wołowe, które zamiast przyznać się jak na przyzwoitego człowieka przystało i poczekać albo poszukać wolą sobie pojechać i olać sprawę, więc wolę profilaktycznie spisywać I oczywiście staram się zapamiętać kolor i markę samochodu, jeśli wiem, że zapomnę, to też zapisuję Trochę czasu to zabiera, ale przynajmniej chociaż jakieś podejrzenia mogę obstawiać w razie zgłoszenia na policję (a bracholowi tak jeden wjechał w samochód, że spokojnie kwalifikuje się to na zgłoszenie policji, wgnieciony błotnik i porysowany zderzak...). Znajomej z pracy jakiś osioł przytarł zderzak jak siedziała w samochodzie, popatrzył na nią, uśmiechnął się, pomachał i... POJECHAŁ . Na jej szczęście znajomy policjant zaprosił go na rozmowę (pamiętała rejestracje) i przepraszał chyba pół godziny przerażony wizją mandatu i oczywiście zapłacił za naprawę.
Hmm mnie jeszcze nikt nie przetarł na całe szczęście, ale masz dobry pomysł z tym spisywaniem. Co do moich wpadek to nie było chyba ich tak wiele. Świeżo po prawku zdarzyło mi się raz na stacji otworzyć, zamiast baku, bagażnik. Innym razem wyjeżdżałam z garażu i tak patrzyłam na mamę, która uporczywie pieliła kwiatki, że zamiast skupić się na wyjeździe, obserwowałam czy przypadkiem nie najadę na nią kołem . Efekt - przednie nadkole zaczęło ocierać się o bramę. Zamiast do przodu pojechać, stwierdziłam "a może się uda" i wyjeżdżałam dalej, moja złociutka piszczała i ma teraz małą kreskę przez całe nadkole. Niedawno, w poszukiwaniu kołpaka w nocy, wjechałam w serię okropnych, wielkich dziur (to nie było pobocze) i po szóstej złapałam kapcia. Felga była w 4 miejscach powyginana. Tata się śmiał, że jeszcze takiej nie widział.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując