Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ALLEGRO - **atrakcje cenowe** aukcje "kup teraz" część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-24, 12:29   #3527
majka_mw
Rozeznanie
 
Avatar majka_mw
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 578
Dot.: ALLEGRO - **atrakcje cenowe** aukcje "kup teraz" część 2

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
hym.. szukałam jakiegoś allegrowego wątku ale nie znalazłam.. i mam problem gdyż wystawiłam jakiś krem na allegro jako kup teraz i jakiś facet go kupił . po czym wysłał mi maila ze przeprasza ze synek wcisnąl przypadkowo i coś tam i ze przeprasza i wysyła prowizję.. ja zgłupiałam.. szukałam w regulaminie all ale za bardzo nic nie mogłam znaleśc.. co mam z tym fartem zrobić? wszystko ok jak wysłał prowizję? kurde pierwszy raz mam taka sytację:|
musisz w zakladnke rachunki, a potem w zwroty, na samym dole bedziesz miala formularz zwrotu prowzji, tam wpisujesz nr aukcji i nick kupujacego oraz podajesz powod niesfinalizowania tranzakcji, jezeli podasz ze to pomylka to kupujacy nie bedzie ponosil zadnych konsekwencji, wszystkie inne powoduja wyslanie ostrzezenia od allegro, 3 ostrzezeniai konto zawieszone.
tak jak poprzedniczka pisala, niestety kosztow wystawienia aukcji nikt Ci nie zwroci i wg prawa nie mozesz sie ubiegac zeby kupujacy za to zaplacil, ale skoro koles jest skory do zaplaty to napisz mu zeby zwrocil koszty wystawienia aukcji, a prowizje za spzedany przedmiot odda Ci all
__________________
Nie należy mylić prawdy z opinią większości...


majka_mw jest offline Zgłoś do moderatora