Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-24, 14:16   #22
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
ok, jak wolisz czytałam opinie, że lepiej codziennie zjadać wyznaczone punkty niż w łikend nadrabiać
ja ufam swojej liderce, jest to osba, która swego czasu dużo schudła na diecie WW i wagę utrzymuje dalej, prowadzi kilka spotkań w tyg dla takich jak ja

posiłkuję się na tym co piszą na brytyjskiej stronie WW http://www.weightwatchers.co.uk/index.aspx i tego się będę trzymać. Wygooglowałam niedawno info po polsku o strażnikach wagi ale jednak bardziej ufam temu co piszą w UK bo tutaj działają od ponad 45 lat.

----------------------------------
Sherrie - mogę przepisać ten "quiz" na punkty który ja robiłam. Nie wiem jak się kalkuluje kiedy już osiągnę wagę do której dążę bo ja to robiłam on-line więc tam automatycznie wylicza że póki co mam schudnać a nie utrzymywać to co mam
Póki co w moim profilu piszą tak:
When to calculate your POINTS allowance again
Your POINTS allowance is likely to change as you lose weight. Because you'll regularly update your weight in your Weight Tracker, we'll notice when your weight has reached a new level, and we'll encourage you to recalculate your daily POINTS allowance.

You should also retake the quiz if:
  • You have a birthday
  • You change your main occupation or daily level of activity
  • You want to switch from losing weight to maintaining or vice versa
  • You're a mum and you've started or stopped breast-feeding
Acha, i z tego co pamiętam to wyczytałam w książce, że nie powinno się przekraczać więcej niż 40 punktów i mniej niż 14 (dziennie)
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując