Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-26, 12:09   #3074
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez agatpoppy Pokaż wiadomość
Witam,
Mam problem, uznałam, że pasuje do tego wątku, dlatego piszę.
Żeby pozbyć się się blizn potrądzikowych miałam przeprowadzoną serię zabiegów kwasami (ostatni zabieg w czwartek). Efekty są, ale nie o tym chciałam...
Kosmetyczka zaproponowała mi darmową mikrodermabrazję na środę. Mówiła, że lepszy będzie efekt jak zrobimy mikrodermabrazję a na drugi dzień kwasy. Po środowym zabiegu miałam podrażnioną skórę, trochę piekła. Ale najgorszy był czwartek, zabieg kwasem ledwo wytrzymałam, strasznie bolało. Już u kosmetyczki zaczął mi schodzić naskórek. Ale w domu to dopiero się zaczęło... żywe mięso, cały czas piekło. Poleciałam po wodę termalną bez naskórka na połowie twarzy (dobrze że na przeciwko jest apteka). Na początku z tych ran sączyła mi się woda, czy ropa, nie wiem co to było. W każdym razie bardzo bolało. Najgorzej że w piątek miałam zakończenie roku. Jakoś udało mi się to zamaskować, tak żeby się mnie ludzie nie wystraszyli. A teraz skórę na twarzy mam taką ściągniętą w miejscach tych ran różowo-brązowo-czerwoną. Jak się zaśmiałam to pękły i krew leciała. Wygląda to okropnie. Cały czas spryskuję twarz wodą termalną i smaruję maścią z pantenolem. Czy mogę robić coś jeszcze? Nie wiem kiedy mi się to zagoi... mam nadzieje, że nie będzie żadnych blizn, bo jeszcze tego by mi brakowało.
Jej, bardzo Ci współczuję myślę, że da się to naprawić tak by nie było śladów po tych peelingach, ale tak czy inaczej, to kosmetyczka ci ewidentnie zrąbała buzię Za takie rzeczy to odszkodowanie ci się należy Idź do niej, niech chociaż spróbuje naprawić to co popsuła, a jak się boisz to na obdukcję i do sądu...

Trzymam kciuki, by jak najszybciej ranki ci się zagoiły i było wszystko oki
Zdawaj relacje z przebiegu gojenia...
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora