Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Herbata
Wątek: Herbata
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-24, 12:52   #12
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Dot.: Hetbata

Podobno biała herbata jest najzdrowsza ze wszystkich herbat ( chodzi mi tu o te "prawdziwe" herbaty nieowocowe czyli czarną, czerwona i zieloną). Podobno ma bardzo duzo substancji przeciwrodnikowych. Czytałam kiedyś, że w hollywood mają na jej punkcie bzika. Madonna i Sting zamawiaja ponoć na kilogramy
Ja bardzo lubię pić gorącą herbatę, zwłaszcza zimą nie wyobrażam sobie zycia bez herbaty. Kiedyś najbardziej lubiłam zieloną, zwłaszcza te z kawałkami owoców egzotycznych albo inne z różnymi dodatkami. Teraz, keidy całkowicie unikam kofeiny piję herbatki owocowe: z suszonych owoców (czasem dodoaje do nich cynamom), z hibiskusa, ziołowe, gdy mam problemy żołądkowe, ale nie tylko - czasem lubię dla smaku wypić herbatę miętową ( nota bene : zimna mietowa herbata, najlepiej z kostkami lodu, świetnie chłodzi w upalne dni ). Piłam też herbate z korzenia mniszka lekarskiego, żeby oczyscić wątrobę przy stosowaniu pigułek hormonalnych, ale to raczej leczniczo, niż dla smaku . Dla cery dobra jest też podobno herbatka z bratka ( ale nie wszyscy są w stanie ją wypić ).
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując