Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-27, 11:40   #2249
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez Charlotte Pokaż wiadomość
Emilko, ta Twoja teściowa... brrrr... brak słów! Moja dzisiaj u nas była, przywiozła znowu ciuszki w prezencie, mnie jak zwykle uściskała, wnusia ponosiła, pośmiałyśmy się, poplotkowałyśmy.. w ogóle to jak urodziłam to ona mi powiedziała "Karciu, dziękuję!". Więc ja nie wyobrażam sobie takiej teściowej jak Twoja! Przecież jesteś ukochaną jej syna i matką jej wnuka! Jak może Cię nie kochać!!!
gratuluję miedzyczasu
no wiesz jakby kochała mojego męża to może i mnie wtedy też....ona mojego TZ gorzej traktuje niz mnie więc nie ma co się dziwić...a może i kocha tylko na swój własny oryginalny sposób. Ona raczej z tych co wiecznie pokrzywdzone, dzieci mają złe i niedobre ... ile ja się osłucham że TZ jak byl mały to była takim niedobrym dzieckiem..brrr
ze go siostra musiala wychowywac bo ona po zarobkach latala....no kurde rozumiem ze moglo byc jej ciezko ale nikt jej nie kazal miec 6 dzieci, zadne z nich sie samo na swiat nie prosilo
kurcze ale Ty to masz super teściową - fajnie
Cytat:
Napisane przez Charlotte Pokaż wiadomość

A ja mam zmartwienie Synuś czasami przestaje oddychać na jakieś 4-5 sekund. To znaczy najpierw oddycha normalnie, w którymś momencie przy wdechu zatrzymuje oddech i po 4,5 sekundach wypuszcza powietrze i dalej oddycha normalnie. Zdarza się to od czasu do czasu (rzadko, albo rzadko to zauważam) nie wiem, czy mam się martwić czy nie. Zapomniałam wczoraj powiedzieć to pediatrze
ja nie zauważyłam, żeby mój tak robił, tylko jak sie zakrztusi to czasami wezmie oddech i nie wypuscza przez chwile powietrza i mi juz wlosy deba staja!!! no ale za chwile wszystko wraca do normy
no ale tak jak dziewczyny pisały - wszystko sie z czasem unormuje
Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
cała kampania ale numer, a ja głupia blondynka myślałam, ze propagują u Was kogoś takiego jak Val i nawet wygoglałam, ale nic nie znalazłam mądrego
niezla jestes
a jak tam rybki? dużo TZ nałapał?
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora