Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-27, 13:47   #3630
eiko
Raczkowanie
 
Avatar eiko
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

wlasnie z pedzlami jest problem aktualnie czekam na flata i lhk i poki co podklady i roze nakladam pedzlem do pudru boss'a... troche kluje podczas stemplowania, ale da sie przezyc... co do tego jak naklada to bede miala porownanie dopiero jak dostane pedzle z edm i wtedy sie okaze czy istotnie sa tak niezbedne i jak bedzie wygladal makijaz nimi nalozony
i jako ze doczytalam zasady dzialania albumowego watku wtawiam tutaj prare zdjec, ktore zrobilam wiecej bedzie na photobucket
1 - zdjecie podkladow w cieniu i z delikatnym flashem
2 - swatche podkladow na sloncu
3 - i w cieniu
4 - zdjecie korektorow w cieniu
5 - oraz rozy takze w cieniu
6 - swatche korektorow i rozy na sloncu
7 - i w cieniu
8 - a to niespodzianka jako ze stalam sie maniaczka mineralowa chce je zabierac ze soba wszedzie, takze na wyjazdy myslalam nad tym, ze bede przesypywac podklady pelnowymiarowe w opakowania probkowe i zabierac w podroz, ale wtedy trafilam na youtube na filmiki o prasowaniu i powstal niecny plan zrobienia autorskiej palety najlepiej magnetycznej no i na probe postanowilam sprasowac jeden z podkladow, ktory nie podszedl mi kolorem i padlo na Light spradowalam go do opakowania po starym cieniu Inglota uzywajac jedwabiu do wlosow.. w aptece niestety nie bylo juz biosilka dlatego kupilam inny jedwab z niezlym skladem i wydaje mi sie ze produkcji polskiej samo prasowanie jest calkiem latwe i poszlo dosyc gladko.. a co do samego podkladu: na dobe po sprasowaniu mial bardzo fajna kompaktowa konsystencje, a na dwie doby stal sie juz dosyc twardy w sensie, ze mozna go uzywac ale nie jest juz taki kremowy.. i raczej trzeba by uzywac do niego gabeczki... ale wlasciwie tym sie straszne nieprzejelam tylko szczesliwa nalozylam go sobie na twarz.... zadnych reakcji alergicznych, zadnych krostek, krycie na prawde super tylko jedna, dla mnie okropna wada, podkreslil mi skorki wokol nosa tak poza tym jest bardzo fajny i wlasnie wymyslilam ze moze nalozyc go zwilzona gabeczka ale swietnie sprawdza sie jako korektor! tak wiec jesli ktoras z was szuka korektora w idealnym odcieniu podkladu niech sprobuje sprasowac go najlepiej formule intensive, ale mysle ze inne tez sobie dadza rade i jeszcze mi przyszlo do glowy, ze zrobie swatche podkladu suchego, sprasowanego, i podaczas prasowania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4 flash.jpg (183,0 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8 slonce.jpg (160,4 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8 cien.jpg (129,5 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5 cien.jpg (136,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6 cien.jpg (135,6 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9 slonce.jpg (130,8 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9 cien.jpg (124,0 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7 cien.jpg (128,6 KB, 67 załadowań)

Edytowane przez eiko
Czas edycji: 2009-04-27 o 13:50
eiko jest offline Zgłoś do moderatora