Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 22:06   #3098
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
no a rano jak bylo jak zmylas LHA??? nic nie pieklo??? własnie obawiam sie ze chyba bym sciany gryzla z bolu jakbym polozyla LHA na wiekszy obszar niz buzia chce migdala sobie klasc i cos ukrecic z kojoweg i arbutyny tylko jeszcze nie mam pomyslu moze jakies sugestie??? chce cos bardzo mocno wybielajacego przebarwienia wersja hard core wanted

LHA na ciało , u mnie to była szyja , dekolt , ręka , bardzo mało boli .Przechodzi zupełnie po 45 minutach . Zrobiłam 10% na spirytusie , nie zmywałam , bo piszczałyście , że boli po zmyciu . Każdą część ciała zmyłam i tak :
- szyja po 8 godz,
-dłoń po 12 godz,
-dekolt po 24 godz,

Za każdym razem po umyciu troche piekło , nic strasznego .Po 15 minutach przechodzi .

LHA kładłam na skóre traktowaną przez trzy dni z rzędu 30% salicylem . Za trzecim razem przed salicylem był jeszcze 10% mlekowy.
I nic się nie działo .Po trzech dniach nałożyłam najpierw 10% mlekowy , pół godz. później 10% LHA i dopiero coś poczułam . Ciepło , gorąco , szczypanie , ale nie żaden mega ból. Nie zmywałam , bo bałam się ,że dopiero się zacznie ból. . Ręka mi się już pięknie złuszczyła. Szyja ładnie się łuszczy , na dekoldzie jeszcze jest skorupa , tam gdzie trzymałam najdłużej .Na ręke , żeby jeszcze mocniej i szybciej się złuszczyć nakładalam krem z 30% mocznikiem .

Robiłam jeszcze próbe z ciekawości . 10% LHA , na przedramie niczym w cześniej nie smarowane . Delikatne ciepło i to wszystko , nie zmywałam , zero jakilkolwiek efektów .
Na arbytrynie i kojowym się nie znam . W internecie są sprzęczne informacje

Info. z wątku migdałowego : 30% migdał , ale nie zapisałam na czym
(może Ania coś podpowie ,bo to był jej przepis ) osobno zrobić 30% salicyl wymieszać i nakładać dwa dni z rzędu , i dopiero to dało łuszczenie , na łydkach

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2009-04-27 o 22:17
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora