Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przyszłe i obecne mamusie z USA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-29, 01:47   #9
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez leleth Pokaż wiadomość
hmm u nas jest goraco ale dzis jakos nie mialam nastroju na kapiel... ucho mnie zaczyna bolec - jak dmuchalam tez caly basenik cos mi strzelilo dziwnie w uchu i przed chwila sobie uswiadomilam ze cala strona glowy mnie boli ale na szczescie nie bardzo ...
Mam nadzieje, ze ucho juz nie boli i ze nic powaznego sobie nie zrobilas
A co do pogody, to chyba juz wkrotce u Was sie ochlodzi, bo u nas dzis zimno ze szkoda gadac. A zazwyczaj pogoda idzie z naszej strony do Was Wiec jak chcesz wiedziec jaka pogode bedziecie mieli, to zawsze sie mozesz mnie zapytac

Cytat:
Napisane przez leleth Pokaż wiadomość
Home Depot to jeden z moich ulubionych sklepow..... i wez pod uwage tez krzewy.... bo moze sie okazac ze rosna szybciej niz niektore drzewa - choc musialabys chyba wiecej ich posadzic zeby uzyskac podobny efekt....
poza tym mozna sprobowac zainstalowac cos takiego http://www.tensionstructures.com/ ( czesto wykorzystuje to w projektach) ... te przyklady akurat sa bardziej przemyslowe/komercyjne ale sa tez podobne do domowego uzytku- ewentualnie mozna cos takiego wykombinowac samemu jak twoj tz ma narzedzia i wie jak ich uzywac ...
Dzieki za pomysl, ale raczej to odpada, bo moj maz nie jest za dobry w te klocki Przynajmniej tak mi sie wydaje
Raczej pozostaje pomysl z drzewkami/krzakami. Ostatnio robimy generalne porzadki na backyard'zie i juz sporo kasy wydalismy na przerozne krzaczki oraz przede wszystkim na wiory (czy jak to sie prawidlowo pisze). Wiec poki co kolejny "project" musi poczekac.

Cytat:
Napisane przez leleth Pokaż wiadomość
a co do kolezanki tzta to nie wiem jak oni rozwiaza ta sprawe... mam nadzieje, ze zmusza ja do zostania w domu.... ale oni maja bardzo napiety harmonogram ostatnio wiec byc moze nie beda sobie mogli na to pozwolic........
Wiesz, ja sie za bardzo nie znam, ale cos mi sie wydaje, ze za bardzo przesadzaja z ta grypa i strasza niepotrzebnie ludzi. Ostatnio slyszalam w radiu, ze te 100 czy ile tam osob ktore zmarly w Meksyku niby od grypy, tak naprawde niewiadomo czy poumierali od grypy. Tylko cos 20 przypadkow jest potwierdzone, ze zmarli od grypy, a u wszystkich innych podejrzewaja ten sam powod ale nic nie jest udowodnione.
Wiec ja poki co sie tym zbytnio nie przejmuje. A swoja droga, to od jakiejkolwiek grypy nie da sie uchronic, wiec jak mnie dopadnie to dopadnie - najwyzej szybciej zejde z tego swiata

Dobra, to by bylo tyle. Uciekam uczyc sie na jutrzejszy egzamin.
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując