Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-24, 21:16   #284
Ewelynka88
Raczkowanie
 
Avatar Ewelynka88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
GG do Ewelynka88
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez primavera
Muszę się wyżalić, bo mnie coś trafi w końcu. Mam dość tych wszytskich wrednych palaczy ze śmierdzącymi fajkami. Jako osoba niepaląca czuję się kompletnie dyskryminowana w naszym społeczeństwie. Nie można nawet przejść ulicą, żeby zewsząd nie dmuchali prosto w twarz wstrętnym śmierdzącym dymem. Pomijając fakt,że ten dym strasznie śmierdzi, to mnie od razu szczypią oczy i gardło i się krztuszę.

Siedząc w parku na ławce-zewsząd dolatują chmury dymu, czekając na zielone światło na przejściu dla pieszych -można się wprost udusić. Czekając na przystanku- podczas wiatru i ulewy to ja muszę stać poza wiatą, gdyż palacze chowają się ze swoimi śmierdzącymi papierosami, żeby im nie zgasły na deszczu.

To jest chore!!!

Dlaczego gdy przychodzą do mnie goście, to ja muszę się im tłumaczyć, że nie pozwalam na palenie w domu. Czy tak trudno zrozumieć, że w domu, w którym nikt nie pali, śmierdzący dym bardzo gryzie i czuć go w dywanie czy kanapie jeszcze przez co najmniej kilka dni

Zwracam się z apelem do wszystkich palaczy - chcecie się truć-ok, wasza sprawa, ale miejcie wzgląd na nas- niepalących

Uff - wygadałam się i trochę mi ulżyło...
Witam Droga Primavero! Otórz jestem jedną z paleczek o których wspominasz tylko że...ja nigdy nie dmucham nikomu w twarz a ktoś musi cię bardzo nie lubić ,aby to robić. Druga sprawa to fakt, iż żalisz się do szklanego ekranu w którym widzisz swojego przyjaciela ,więc ja pytam :gdzie masz takich realnych ,czyżbyś wyprosiła ich z domu kiedy chceli zapalić papierosa?non sens moja droga, nie uciekniesz przed takim środowiskiem ,ponieważ palacze chcą w ten sposób troszkę popuścić nerwon a widocznie twoje problemy ograniczają się do tego jaki kolor lakieru do paznokci wybrać i nie chcesz ich zrozumieć a jedynie zamykasz się w klatce wzoru idealnej kobiety niepalącej więc jeśli nie chcesz mieć więcej takich problemów ZACZNIJ PALIĆ lub napisz na koszulce apel jasnogórski:NIE DMUCHAĆ NA MNIE!!!!Lub zasponsoruj społeczeństwu plastry Nicorette. nara.
Ewelynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując