Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-29, 09:15   #2815
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
monia mam ten sam problem, glupie przyzwyczajenie
Cytat:
Napisane przez Ayshaa Pokaż wiadomość
hej
co do pieczywa to ja sie w sumie prawie całkowicie od niego odzwyczaiłam i nie jem prawie. a dawniej wszystko nim zagryzałam teraz jak już jem to tylko pełnoziarniste. a odzwyczajałam się stopniowo, najpierw 2 kromki dziennie, potem jesna, a teraz raz za ile. a zamiast niego na śniadanie jem omlet lub owsiankę i owoc jakiś, w pracy wieśniaki, jogurty naturalne, jabłka, albo inne takie, a na kolacje sałatki, wieśniaki, biały twaróg itp, też bez chleba ale jutro sobie kupie ciemne pieczywo na majówke bo na wieś jade i tam bede musiala troche inaczej jesc.

a tak poza tym to u mnie ostatnio dietetyczna tragedia nie bede wnikac w szczegoly ale mam jakies napady, nie panuje nad tym:/
dobrze, ze chociaz cwicze w miare.
w majówke też nie bedzie za pięknie, nie bede jesc bialego chleba i postaram sie nie jesc slodyczy :P ale za to bedzie alko, duzo moze byc lody itp a po majówce biore sie ostro za siebie:P
bylam dzisiaj na solarium i mi sie fajnie brzuszek opalil ;D jakby sie jeszcze troszke zmniejszyl to by bylo bosko ;D
Ja chyba sobie po prostu postanowię zmniejszyć ilość pieczywa do jednej grahamki lub jednej kromki chleba, tak chyba będzie najrozsądniej.
Ja na majówkę chyba daję sobie spokój bo wiadomo: alkohol, grillowanie,tego nie da się uniknąć
Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Ja mam długi weekend od...poniedziałku (większość roku ma wolny tydzień) ale jakoś mało mnie to cieszy bo mam remont w domu i w sumie to wstaje wcześniej niż na jakiekolwiek zajęcia..
u mnie wczoraj było fatalnie. Tak zwariowany dzień że poza śniadaniem nie zjadłam juz więcej normalnego posiłku, za to dosłownie cały dzień podjadałam różniste słodkości, chipsy i masę fistaszków. W sumie zebrało się chyba z 5000kcal
Dziś lepiej,ale zjadłam z pół czekolady. Z drugiej jednak strony sporo sprzątałam po remontowych akcjach i wybrałam sie na rower, więc może nie jest tak źle..
za tą czekoladę i podjadanie!


Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
jaka cisza ja wlasnie wrocilam z tancy uuuffff....ale faaajnie bylo teraz szybko streszczenie swietoszka i trzeba spac isc bo jutro na 7:30... na dodatek zalatwilam 2 pary ULUBIONYCH spodni jedne wczoraj przedarlam od rowera w kroku od sruby....a tanie nie byly a drugie...dzisiaj zauwazylam... to moje ulubione gacie i chodzilam w nich prawie caly czas tylko pranie grzejnik i tak w kolko...i patrze dzisiaj i tez w kroku przedarte...i jak tu sie nie zalamac?
Biednaś
Ale za to jest okazja do nowych zakupów

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Ewelka, a jak stosowałaś olejek na rzęsyh? na stara spiralkę i na noc?:d zmywa się toto rano czy jak ? i do Moni - tego waxa da się kupić normalnie w aptece czy kosmetyczny,? ;> u mnie byłoby ślicznie, gdyby nie wizyta kuzynki - wpadło kilka pierniczków i lód. no ale nie będe się ważyć jutro, węc szoku nie będzie xD
Wax możesz kupić w aptece. Ja kiedyś olejek nakładałam starą umytą szczoteczką do tuszu

A ja dalej nie chudnę, przeklęta waga stoi w miejscu. Zawsze mam problem na przełomie 59-60kg. Co prawda ważyłam się po śniadaniu,ale po wypróżnieniu,sama już nie wiem. Jutro zważę się i pomierzę tak jak powinnam i zobaczymy czy coś drgnęło :/
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora