Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co zrobić? :(
Wątek: Co zrobić? :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-29, 11:21   #11
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: Co zrobić? :(

Doris ma racje.

Raz mozna bylo wyjechac ale inne wyjazdy moga duzo zmienic, sama mam podobna sytuacje rok temu wyjechalam do Niemiec Tz na mnie czekal ja bylam pewna ze wszystko bedzie dobrze, teraz u nas sie psuje i w dodatku mam wyjechac do Uk na jakis miesiac, zastanawiam sie bo wiem,ze moze cos sie zmienic, jest zle ale moze byc gorzej.

Z jednej strony poradzilabym Hel bo wiadomo, sama tez chcesz no ale TZ, jakbym miala taka sytuacje tez bym zapytala kazdy mowil by Hel ale pewnie wybrala bym TZ bo balabym sie ze mogloby sie rozpasc.
Tylko pytanie dlaczego Ty masz ustapic? Zawsze dziewczyna ustepuje a potem chlopak nie wiadomo jak sie zachowa. Wiem wiem, za granica inne zarobki a kasy nigdy za wiele no ale porozmawiaj z nim i najlepsze rozwiazanie to by bylo,zeby on do Ciebie przyjechal po jakims miesiacu czy ponad miesiacu z za granicy, hel to przeciez cudowne miejsce spedzenie czasu z Tz nad morzem czy w gorach to cos pieknego (wlasnie jade sie przekonac jak to bedzie w gorach z TZ)


edit:
Hel jest zwiazany z Twoimi studiami, ciezka praca za granica nie. Ciezka sprawa ale postaraj sie to z nim zalatwic, zostancie w PL
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć







Edytowane przez mischievous
Czas edycji: 2009-04-29 o 11:23
mischievous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując