Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Mamy 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-30, 09:07   #412
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
dziewczyny czuję się fatalnie,mdłości wymioty wróciły,jakby tego było mało alergia i ból po wyrwaniu...
Kaasiula-ja bicie serduszka swojej dzidzi słyszałam dopiero pierwszy raz tydzien temu,więc wszystko przed toba nie martw sie na zapas
ja np czekam na swoje pierwsze usg ,które mam w 18tc
rany tak mnie rozbawił twój post o mężu że śmieje się sama do siebie,ach ci mężczyźni... jak tu bez nich żyć

Smerfeta-
takie kłucia miałam w pierwszej ciąży,zawsze po zjedzeniu czegoś smażonego ,może to jest twój powód?

schoolcraft-cieszę się że twoja ciąża przebiega prawidłowo,oby tak dalej
a co do usg to jeszcze tylko 2tyg ,zobaczysz zleci jak z bicza strzelił.

miłego wieczorka dziewczyny
rzeczywiście może tak być, bo te kłucia pojawiły się po zjedzeniu kiełbaski i cebuli z grilla widocznie zbyt ciężkostrawne jedzenie, teraz staram się jeść mniej smażonych rzeczy ( dziś gotowana rybka na obiad ), pić więcej wody, o dziwo dziś jeszcze ani jeden skurcz/kłucie mnie nie złapał być może to też ma znaczenie, bo zmieniłam pozycję spania, śpię na wznak, wcześniej na boku, tyle że dziś okropnie mnie krzyż bolał...ehhh... lekarz powiedział, że mogą to być właśnie nerwobóle, jakieś napięcie, zdenerwowanie, teraz mam zwolnienie lekarskie i czuję się o niebo lepiej widocznie praca źle na mnie wpływała
niedługo wyruszam po wyniki krwi i moczu - trzymajcie kciuki
życzę wszystkim miłego dnia
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując