Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kanebo
Wątek: kanebo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-01-27, 10:46   #13
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat
Re: kanebo

Proponuję, żebyś w wolnej chwili odwiedziła targowisko w wizażu pod hasłem "meteoryty Guerlain i inne tańsze kosmetyki" z dnia 20.11.03 znajdziesz wątek rozpoczęty przez Justynę i tam znajdziesz informację dlaczego jest tak tanio (sklepy to przecież cholernie wysokie marże, muszą przecież zarobić) i inne opinie dziewczyn. Ja ze swojej strony mogę cię zapewnić, że dostałam juz przesyłki od Justyny. Były kompletne wraz z różnymi fajnymi próbkami kremów, perfum, czy maskar. Kiedyś wspomniałam, ze mam problem ze znalezieniem maskary dla siebie, Justyna wysłała mi chyba z 5 próbek maskar (koperta z próbkami bez jakichkolwiek kosztów)!!! Jeśli chcesz prześlę Ci cennik z najczęściej kupowanymi kosmetykami i perfumami jaki kiedyś Justyna mi przesłała, podaj tylko swój adresik, mój to dorotabat@interia.pl. Ja byłam w szoku np. za maskarę Lancoma musisz zapłacić 115 zł, Justyna ma za 65 zł. Mozesz tez sama napisać do Justyny (just777@wp.pl) , tylko musisz się uzbroić w cierpliwość, bo wiem że jest zawalona zamówieniami. Aha, kontakt z Justyną jest przesympatyczny. Pozdrawiam
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując