Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-30, 10:34   #2467
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

ok to jakiś z tych proszków zakupie
Najgorsze, że muszę paczką wysłać mleka do PL bo na 2 miesiące będę duuuużo tego potrzebowała nie zabiore w walizce aż tyle mlekai tak duzo rzeczy będzie do zabrania

Maluchy w miare ok śpią we wózku w dzień łóżeczka nie chca pierony małe jedynie wóziono ale nic przynajmniej mam spokoj bo nie marudzą że usnąć nie umią same poszłam na wygodę no ale cóż

nie chwaląc się idzie mi znimi coraz lepiej bo coraz bardizej je poznaje dziś np Tymek skończył jeść wcześniej to Szymkowi uformowałam tetrową podstawkę pod butelkę i sam ładnie jadł w foteliku podczas gdy ja wkladałam Tymka do wózka
Ehs wiem takie rozwiązania wyrodne no ale nie mam wyjścia muszę kombinować jak nie wiem

Dzięki za pomysł z wodą przegotowaną w butelkach tym sposobem przygotowuję wczęsniej 14 butelek i dzieciaki mają świeże mleczko
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora