Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-30, 17:37   #3340
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1210320 5]A ja się martwię, bo do mnie zawsze dochodzą bardzo szybko.

Dzwoniłam przed chwilą na pocztę - nie mają żadnej paczki z zagranicy, a po nr nadania nic nie sprawdzą, jedynie po nazwisku.
Bardzo miła pani podała mi nr do rozdzielni poznańskiej w Komornikach, a nawet dostałam dwa numery. Jeden czynny do 15stej, drugi po 15stej. Zadzwoniłam, podałam nr nadania, powiedziano mi, że do Poznania paczka o takim nr nie dotarła.

W sumie nie martwiłabym się, aż tak, gdyby nie to, że są to dwie paczki z dwóch wspólnych zamówień i dziewczyny się już niecierpliwią.
Trudno, musimy czekać.[/quote]to pewnie w UC są.
Wiesz, do mnie swego czasu też szybko wszystko dochodziło. Ale od tego feralnego zamówienia z CC czekam i czekam na przesyłki zagraniczne. Nie ma więc metody i pewności ze skoro zawsze były szybko to i tym razem tak będzie, niestety. Pani na poczcie powiedziała że zagraniczne przesyłki nierejestrowane mogą dochodzić do adresata nawet pół roku
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora