Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-01, 12:55   #3846
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez centus Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie 5 próbek z EDM. Szły 8 dni, czyli mniej niz z naszego allegro, no i ta cana - tylko za wysyłkę Cieszę się, że jest taka możliwośc.
Wczoraj rano przystąpiłam do nałożenia owego cuda. I klops. Nakładałam top flatem i bardzo sie starałam Może formuła intensive nie jest dla mnie - wszystko starsznie powchodziło mi w pory na policzkach i mam wrażenie, że bardzo mocno to widać. Nie jestem przyzwyczajona do takich masek. Mam cerę mieszaną - więc środek policzków, kąciki nosa świecą się + widoczne pory, reszta sucha bardzo jest to wszystko widoczne Poza tym bardzo czuję to na twarzy, jakby nieoddychała. Może nie potrafię tego dobrze nakłożyć?

Żeby nie było tak, że tylko marudzę, chciałam dodać że ich róż Dvr saturday jest cudowny... Mieni się tysiącem maleńkich drobinek i pięknie rozświetla.
Centus- być może formuła intensive rzeczywiście nie jest dla Ciebie, ale może po prostu wina tkwi w zbyt dużej ilości podkładu, jakiej użyłaś? A poza tym odpowiednie nawilżenie twarzy (przejrzyj wątki w poszukiwaniu opisów naszych pielęgnacji) też odgrywa kluczową rolę. W załączniku zdjęcie, jakiej ilości proszku używam do zrobienia makijażu. Moja pierwsza przygoda z minerałami też nie była zachęcająca, bo zrobilam sobie idealną maskę, gdyż wydawało mi się, ze taką odrobiną podkładu w życiu nie dam rady się umalować.
To, co mam w miseczce mieszam pędzlem, potem go otrzepuję do miseczki i tym, co na nim zostało z powodzeniem się maluję bez efektu maski. A potem tym, co mam w miseczce nakładam drugą warstę (po spryskaniu twarzy hydrolatem albo przestemplowaniu jej wacikiem z hydrolatem)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg proszek.jpg (128,5 KB, 1027 załadowań)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-05-01 o 12:56
cathy jest offline Zgłoś do moderatora