Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co po macierzyńskim?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-25, 16:13   #19
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: Co po macierzyńskim?

Cytat:
Napisane przez Meme
jak to ....jeszcze nie weszlo i nie wiadomo ,czy wejdzie...?To co oni kurna chata robią?!
Nawet nie ma tego w najbliższych planach obrad. A cały proces legislacyjny w najlepszym przpadku potrwa miesiąc - sejm, senat, prezydent, opublikowanie i 14 dni od opublikowania do wejścia w życie. Ja już straciłam nadzieję, ze mnie obejmie, bo macierzyński kończę na koniec lutego

Po macierzyńskim urlopy z ubiegłego i tego roku, a potem chyba biorę wychowawczy do roczku, bo nie ma się kto Młodym zająć, na opiekunkę pójdzie prawie moja pensja. Myślałam o żłobku, ale pracuję od 9 do 17 plus dojazdy i cały dzień bym dziecka nie widziała, a i tak musiałabym wynajać kogoś do odbierania ze żłoba. Więc finansowo nie byłoby wielkiej różnicy. Po roczku zobaczę - wrócę do pracy albo wezmę dalej wychowawczy (można go brać w 4 częściach).

Znalazłam taką informację na temat świadczeń rodzinnych http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...244803&v=2&s=0 - jeśli to prawda część mam decydujących się na macierzyński ma szansę utrzymać choć część dotychczasowego dochodu

A co robią politycy? No jak to co - kotłują się kto z kim i kombinują, jak tu wydać kasę na następne wybory
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując