Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-02, 20:40   #360
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez s_biela Pokaż wiadomość
Bielenda Bioeco Mleczko do opalania SPF 30 (brązowa buteleczka)
Skład INCI: Aqua (Water), ethyhexyl methoxycinnamate, C12-15 Akryl benzonate, ethyhexyl sterate, glycerin, methylene bis-benzotriazolyl tetramethybutyphenol, decyl glucoside, octocrylene, cyclopentasiloxane, glyceryl sterate, cetearyl alcohol, cetearteh-18 butyl hydrogenerated polyisobutylene, Butyrospermumm parkii (shea butter), cocos nucifera (coconut) oil, tocopheryl acetate, dimethicone, xantan gum, polyacrylamide/C13-14 iso paraffin/laureth-7, disodium EDTA, citric acid, ethylhexyglycerin, polyaminopropyl biguanide, parfum (fragrance), butylphenyl methylpropional, coumarin, hexyl cinnamal, limonete, lianol, CI19140 (acid yellow 23), CI14700 (FD&C Red No.4).

w składach Bioeco są błędy.
znikł Parsol 1789, a w rzeczywistość Bielenda Bioeco zawiera Parsol1789 (moja radość była przedwczesna)
pewnie powinien być w tej części: cetearteh-18 butyl hydrogenerated polyisobutylene

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Dottie_1988 Pokaż wiadomość
wie ktoś coś o serii słonecznej Polleny Evy?
nie dałam rady dobrać sie pod naklejkę ze składem, jednak obejrzałam pollenę evę zapakowaną w kartonik- "krem ochronny na superwrażliwe miejsca" spf50+.
Zawierał kolejno: octocrylene, dwutlenek tytanu, phenylbenzimidazole sulfonic acid, Parsol1789, polysilicone15. Czyli bez entuzjazmu. Zakładam, że pozostałe kosmetyki z tej serii nie są lepsze.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora