Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-03, 09:27   #2854
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Może zaręczyny?
yyy.. no chyba nie, pewnie coś bym wyczuła.
ale mój TŻ ma różne dziwne pomysły, więc powoli zaczynam się bać.

a co do matur, to trzymam kciuki. będzie ok.
Cytat:
Napisane przez eweelinaa91 Pokaż wiadomość
Ola, mam podobnie. Dziś zaczynam 3 dzień I fazy, zwykle traciłam w tym czasie przynajmniej 2 kg, a tu ciągle 65 kg. Wczoraj zważyłam się wieczorem i ważyłam 68. Zmierzę się dopiero we wtorek, ale jeśli wymiary się nie ruszą to nie wiem już co robić. :<
Zjem sobie zaraz omlet z serkiem fit w ramach pocieszenia, o!
a ćwiczysz coś? regularnie?
bo ja u siebie chyba zdiagnozowałam wczoraj zastój - na początku waga spadała, bo i ćwiczyłam i trzymałam dietę, to było coś nowego dla organizmu. potem się przyzwyczaił do oszczędnościowego trybu jedzenia, ja z kolei nie miałam czasu na tyle ćwiczeń co kiedyś i zastój gotowy. teraz staram się znowu dużo ćwiczyć.
Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
dziewczyny ja juz nie wiem co mam robic.... ostatnio wazylam sie w piatek...bylo 63,3... dzisiaj staje na wage co prawda mialam lekko mokre wlosy patrze a tu 64,5chyba... przeciez mozna sie zalamac sylwetka na cale moje szczescie sie nie zmienia...ale ja jadlam normalnie... nawet mniej jak widzialam to 63...i co? ehh...moze to przez te tabletki ktore biore i powoduja tycie? jak teraz zobaczylam ta wage to po prostu chyba koniec... nie wiem jak i co jesc zeby waga leciala....
może przez te leki zatrzymuje Ci się woda w organizmie? to bardzo możliwe, że one są winne temu, że tyjesz..

ja już po śniadaniu i II też, bo wcześnie wstałam.
Ś: omlet z 1 jajka, 2 plasterków szynki, kilku kostek serka fit i pomidora + oregano i bazylia
II: banan + zielona herbata.

do tego zrobiłam już 50 brzuszków.

zbliża mi się @. :/ czuję się taka ociężała i szybko się męczę. ale, że @ się zbliża to się bardzo cieszę.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora