Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry fryzjer w Warszawie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-05, 08:42   #1647
MagdalenaMonka
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaMonka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Emokah
Wiadomości: 66
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez NiesfornaC Pokaż wiadomość
Ja również szukam dobrego fryzjera w Warszawie, chodzi mi o farbę i ścięcie.
Widzę że większość zachwala Pana Pawła z CeCe, i jestem już prwie zdecydowana żeby się do niego wybrać
Mam tylko jeszcze pytanie do osób, które u niego były. Z postów wynika że od niego z salonu wszyscy wychodzą bardzo zadowoleni. ale wiadomo jak to jest, jak fryzjer ułoży włosy, to wygląda to super..
A jak jest po kilku dniach ? Po myciu włosów ? Czy układają się łatwo ?
Bo mi chodzi o takie ścięcie, aby włosy mniej więcej same się po myciu układały, żebym nie musiała sterczeć nad nimi godzinę :/
Czy Pan Paweł ścina tak, że potem człowiek może sobie sam bez problemu i szybko poradzić z włosami ??
Ja co prawda mam mało pocieniowane włosy, wiec jest to trochę inna sprawa przy układaniu. Nigdy nie układałam jakoś specjalnie rano włosów, po prostu suszę, czasem prostuję, wosk i tada! ale inna sprawa to grzywka.. Jestem na tyle przewrażliwiona, że źle ułożona grzywka może mi popsuć cały dzień, więc jak jestem u Pana Pawła, to zdaża mi się, że sama sobie ją podsuszę, wg własnych nawyków ułożę palcami, żeby później nie było, że coś jest nie tak, i jak coś mi nie pasi, to zawsze można coś podciąć tu i ówdzie, żeby było perfetto! i później nie mam raczej problemów z niesfornymi włosami czy grzywą.
MagdalenaMonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując