Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-05, 21:19   #623
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Blondi2 Pokaż wiadomość
Ja mam niestety te same objawy po użyciu tego żelu co Wy dziewczyny Boję się go już używać bo rzeczywiście strasznie piecze, jakby mi oczy mialo wypalić . Tyle, że działa i ostatecznie wory po tych męczarniach znikają . Nie wiem, co z nim zrobię, chyba też będzie czekał na "specjalne" okazje (kto wie, czy któregoś pięknego ranka nie obudzę się napuchnięta jak bokser po walce i wtedy pewno nawet pieczenie nie będzie dla mnie straszne...)
Ja cierpię tylko wtedy, gdy napakuję sobie tego żelu za blisko oczu- najgorzej, jak się dziad dostanie w okolice kanaliku łzowego. Dlatego aplikuję go jak najdalej od lini rzęs. Szczęście w nieszczęściu, że moje worki pod oczami są dość rozlegle i ciągną się kilometrami aż do policzków, więc znajduje bez problemu obszary, w których żel nie powoduje podrażnienia, a jednocześnie jest efektywny.
Bez żadnych konsekwencji pakuję sobie do oczu maskary, kredki, czy soczewki, nie mam specjalnie wrażliwych spojówek. Dlatego nie wiem, jak z tym żelem radza sobie dziewczyny o oczach skłonnych do podrażnień...

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
btw trzymacie go w lodówce?
Nie, chyba by się ta kruszyna zagubiła w czeluściach, gdzieś między sosem sojowym, a chrzanem z żurawiną

A patrzyłyście na skład? Jest tam coś szybkopsujnego?





.

Edytowane przez quesadila
Czas edycji: 2009-05-05 o 21:26
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując