Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-06, 19:13   #974
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Ja zaczęłam wczoraj, w przymierzałam się już wcześniej, ale nigdzie nie mogłam znaleźć drożdży ;O, odpiero w almie znalazłam.
Piję 1/6 kostki zalane pół szklanki wrzątku.
Ale tak myślę sobie, że 1/4 kostki były by lepsze efekty?
Bo chciałąbym żeby efekt był jakiś po 3 tyg., chodzi mi o to, że jak teraz przestałam brać cynk nie pogorszyła mi się cera, włosy i za ten czas znów był taki świetnie jak po tym cynku.
Tylko, że wzięłam chyba za mały zapas, a nie wiem kiedy znów będe w almie.
A piję drożdże bez dodatków, tylko z wodą i byłam bardzo ciekawa tego "ohydnego" smaku o którym wszyscy piszą i po otwarciu kostki obwąchałam ją
No i rzeczywiście śmierdziało, a po zalaniu dopiero. Jeszcze sobie postawiłam ten parujący kubek przed sobą i wąchałam
Po wsytygnięciu piłam, ale cały zapach szedł mi do nosa. Więc zatkałam i tak jest ok, nic nie czuć.
A potem patrze, a za mną stała moja mama, która chciała zobaczyć jak ja to piję i powiedziała mi, że ona też to kiedyś piła, jak była młoda i były strasznie ohydne i chciała zobaczyć mnie w akcji myśląc, że się zraże do zapachu ; P
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora