Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-07, 17:52   #220
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Przyszło do mnie wczoraj zamówienie z BU z 28.04-ale expres!!!oraz z NP-moje pierwsze. A jeszcze pokusiłam się na Mazidła, głownie różne opakowania oraz jedwab hydrolizowany i hydrolaty: z róży stulistnej i damasceńskiej, rumiankowy (bo zniknął z BU), właśnie napisali,że wysłane, czyli będzie w poniedziałek Z NP właśnie zdjęłam maskę algową peel-off, buzia jak u niemowlaka Uwielbiam te maski gumowe z alg, skóra jest potem taka mięciutka, gładka, jasna, chodziłam na taką do kosmetyczki, ale teraz skoro odkryłam pielęgnację z BU, NP i Mazideł, chyba nie będę musiala Glinka marokańska tez fajna, takie tłustawe błotko, ale fajnie oczyszcza i usuwa nadmiar sebum, nie ściąga i nie wysusza jak zwykłe glinki, dobra do cery mieszanej, suchej.Masło migdałowe wygląda jak kasza manna ugotowana na wodzie, tłuste, nie pachnie, jest takie trochę ziarniste, ale łatwo się naklada, dobrze rozprowadza i wchłania, wysmarowałam na noc usta, łokcie, kolana, stopy i ręce-rano skora gładziutka i nawilżona. Olej herbaciany bardzo delikatnie i ładnie pachnie herbatą, jest przezroczysto-zielonkawy i leciutki, błyskawicznie się wchłania. Poprosilam o próbkę oleju z pestek arbuza, dostałam 10ml, pachnie olejem, jest przezroczysty i bezbarwny, lekki i też szybko się wchłania. Proszek jedwabny zmieszałam z Finishing Dust i pudrem perłowym (z BU, mogłam wziąć z NP), nawet dobry primer mi wyszedł, jedwab daje na skórze iście jedwabne wykończenie, skóra taka przyjemnie jedwabista.Spróbuje jeszcze takiego mixa z Ryżowym EDM.Zadowolona jestem bardzo z moich zakupówAle to juz koniec na dłuższy czas, teraz zamawiać będę już tylko hydrolaty, olejek myjący i potrzebny mi bambus z BU.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora