Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Mamy 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-08, 00:29   #475
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Asiuuuuula, gratuluje coreczki! Cos ostatnio same dziewczynki sie rodza, a ja znajac zycie bede miala drugiego chlopczyka Zobaczymy juz w poniedzialek, ciagle licze na mala ksiezniczke.

Sandraa, powiem Ci jedno - Twoj TZ nie jest wogole warty Ciebie Najwidoczniej Ciebie nie szanuje, rzucajac te swoje teksty o tym, zeby nie zawracac mu glowe kopniakami malenstwa czy ze dobrze, ze pracujesz z rana do nocy bo zobaczysz co to jest praca. Ja wogole nie pracuje, siedze w domu z synkiem i moj maz ani slowa nigdy nie powiedzial, ze jestem leniwa itd.
Moim zdaniem Twoje szczescie i szczescie dziecka jest najwazniejsze. Nie warto sie wiazac z tym facetem skoro on nie kocha Was. Dasz rade sama wychowac malenstwo i jeszcze znajdziesz dobrego tatusia i meza
Trzymam za Ciebie mocno kciuki, zebys jakos dala rade przetrwac ta paskudna sytuacje i zebys podjela prawidlowa decyzje co do Waszej przyszlosci.
Pamietaj, ze zawsze mozesz sie tu wygadac, a my tu jestesmy po to, zeby nawzajem sie wspierac


Cytat:
Napisane przez CatHot Pokaż wiadomość
Asiuuula gratulacje
Dziewczynki zastanawiam się, czy w 17 tygodniu mozna już podejrzec płec dzidzi.. Niestety tu w USA jest bardzo malutko USG przydzielanych "automatycznie". W 17 tygodniu będzie moje ostatnie. Czy jest szansa, że będzie już widac czy fasolka jest dziewczynką czy chłopczykiem?
A to bardzo ciekawe, ze ostatnie USG masz w 17 tygodniu Ile mam kolezanek w USA ktore byly/sa w ciazy i kazda (wlacznie ze mna) miala ostatnie USG w 20 tygodniu
Slyszalam nie raz, ze mozna juz podejrzec plec w 17 tygodniu, wiec trzymam kciuki, zeby Ci sie udalo
A jak nie da rady albo bedziesz chciala jeszcze raz dla pewnosci sprawdzic, to wpisz sobie w Google USG 3d/4d i nazwe swojej miejscowosci. Ja tak zrobilam i znalazlam gdzie prywatnie robia takie "sesje zdjeciowe" i wlasnie wybieram sie tak w 25 tygodniu. Co prawda zaplacimy 160$, ale warto - i dla pamiatki, i dla pewnosci
Mam nadzieje, ze jakos Ci pomoglam.
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując